Výměna oken

Nové moderní stavební materiály jsou charakterizovány mimo jiné tím, že dbají na snížení tepelných ztrát a na úsporu energie. Nejinak je tomu i u plastových oken. Naše firma nakupuje a svými pracovníky montuje plastová nebo hliníková okna a dveře od českých výrobců. Jedná se o okna vyrobena z vysoce kvalitního 5-komorového (i více dle přání zákazníka) plastového profilu REHAU nebo SCHUCO (rám i křídlo).

Tento technicky vyspělý systém více komorového uspořádání vlastního plastového profilu zajišťuje požadované hodnoty součinitele prostupu tepla. Rám i křídlo jsou vyztuženy ocelovou pozinkovanou výztuhou, která je dimenzována na základě statických výpočtů pro daný rozměr okna. Významným parametrem těchto oken je jejich vysoká těsnost a odolnost vůči zatékání při zatížení větrem zabezpečená dvojitým těsněním.

Všechny otevíravé části oken jsou opatřeny značkovým celoobvodovým kováním firem MACO a ROTO, které jsou jedny z největších výrobců tohoto kování v Evropě. Toto kování zajišťuje bezvadnou funkční spolehlivost oken a vysoký uživatelský komfort.
Před výrobou je provedeno zaměření oken.

Postup prací při výměně oken trvá obvykle do 5 dnů:

  1. Demontáž původních oken, montáž nových oken
  2. Nalepení polystyrénu na špalety, osazení parapetů, montáž rohovníků, výztužné tkaniny včetně natažení tmelu
  3. Provedení štukové omítky špalet
  4. Vylíčení špalet primalexem, přetmelení parapetu. Tento postup prací na sebe navazuje vzhledem k technologii systému, a proto jej nelze urychlit

Fotografie z realizací

Mám zájem o podobnou realizaci