logo


VILIKUS s.r.o.

   nabídka služeb


Výměna oken

Nové moderní stavební materiály jsou charakterizovány mimo jiné tím, že dbají na snížení tepelných ztrát a na úsporu energie. Nejinak je tomu i u plastových oken. Naše firma nakupuje a svými pracovníky montuje plastová nebo hliníková okna a dveře od českých výrobců, především SULKO s.r.o. Jedná se o okna vyrobena z vysoce kvalitního 5-komorového (i více dle přání zákazníka) plastového profilu REHAU nebo SCHUCO (rám i křídlo).

Tento technicky vyspělý systém více komorového uspořádání vlastního plastového profilu zajišťuje požadované hodnoty součinitele prostupu tepla. Rám i křídlo jsou vyztuženy ocelovou pozinkovanou výztuhou, která je dimenzována na základě statických výpočtů pro daný rozměr okna. Významným parametrem těchto oken je jejich vysoká těsnost a odolnost vůči zatékání při zatížení větrem zabezpečená dvojitým těsněním.

Všechny otevíravé části oken jsou opatřeny značkovým celoobvodovým kováním firem MACO a ROTO, které jsou jedny z největších výrobců tohoto kování v Evropě. Toto kování zajišťuje bezvadnou funkční spolehlivost oken a vysoký uživatelský komfort.

Před výrobou je provedeno zaměření oken.

Postup prací při výměně oken trvá obvykle 5 dnů:

  • 1. den: Demontáž původních oken , montáž nových oken
  • 2. den: Nalepení polystyrénu na špalety, osazení parapetů, montáž rohovníků, výztužné tkaniny včetně natažení tmelu
  • 3. den: Provedení štukové omítky špalet
  • 4. den: Vylíčení špalet primalexem, přetmelení parapetu. Tento postup prací na sebe navazuje vzhledem k technologii systému, a proto jej nelze urychlit
        
Kontaktujte ns
Copyright © 2009 VILIKUS s.r.o. Všechna práva vyhrazena. SEO optimalizaci stránek provedla společnost Effectix.com, s.r.o..